1943977522490685
słów kilka

O mnie

O mnie

KOZ jest dedykowany do tworzenia architektury, wnętrz i przedmiotów, które odzwierciedlają osobowość i styl życia moich  klientów, poprzez uchwycenie ich marzeń projektowych i urzeczywistnienie ich. Słucham swoich klientów i w profesjonalny sposób przeprowadzam proces projektowania, aż do uzyskania pożądanego produktu.

Uwielbiam tworzyć, kreować wizje i  patrzeć jak wkraczają w rzeczywistość uszczęśliwiając drugiego człowieka.

Jestem

Architektem – studia na wydziale Architektura i Urbanistyka Politechniki Krakowskiej ukończone w 2006r. Doświadczenie zawodowe zdobyte w Londynie oraz w Polsce. Praca przy różnorodnych projektach  wnętrzarskich i architektonicznych.

Project Design Managerem – studia podyplomowe Zarządzanie Rozwojem Nowego Produktu w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego we współpracy z SGH ukończone w 2014r. Program realizuję w ramach prywatnej działalności.

Projektantem wzornictwa – z powołania. Ukończony 3 miesięczny kurs projektowania prowadzony przez Włoską Szkołę Designu (Italian Design School) z Padwy. Projekt opracowywany w trakcie kursu wprowadzony do produkcji przez firmę Dller – biblioteczka Equile.

15lat
doświadczenia
100+
opracowanych projektów
2
własne marki
1ml
pomysłów